10.8 C
Brno
Sobota, 3 června, 2023
DomůRady a Návody7 tipů, jak zlepšit svůj profil na online seznamce

7 tipů, jak zlepšit svůj profil na online seznamce

Rybářské obrázky. Politická prohlášení ve vašem biu. Pět podobných selfie za sebou. Toto jsou jedny z největších tabu profilů seznamovacích aplikací, které mohou muži vytáhnout, a přesto to tolik z nich dělá.

Pokud chcete skórovat kvalitnější zápasy a odlišit se od ostatních kluků, kteří plavou v seznamovacím bazénu , je čas upgradovat svůj profil. Pojďme si promluvit o tom, jak to udělat. Zde je našich 10 nejlepších tipů pro muže, aby váš profil na seznamce vynikl.

Vyhněte se skupinovým fotkám

Skupinové snímky jako první obrázek, takže nikdo neví, kdo jste, jsou pro většinu žen často okamžitým „ne“. Uveďte svou nejlepší sólovou fotografii, aby ženy na první pohled věděli, jak vypadáte.

Nikdo nechce hrát hru „kdo je kdo?“ Omezte dohady a zjednodušte to. Ale pokud musíte přidat skupinový snímek, nastavte jej alespoň jako poslední, aby pravděpodobně věděli, kdo jste.

Uveďte své záměry

Napište krátkou poznámku o tom, co ve vztahu nebo na rande hledáte, pokud vůbec něco. Vydejte se například neformální cestou „pojďme na výlet a potom si dáme pivo“. Chcete být vážnější? Zkuste něco jako: „Nejsem přátel s výhodami. Dovolte mi, abych vás vzal na skutečné rande.“

Výrok „chci se oženit“ může lidi vyděsit. Nechme to na rande dva nebo až přijde ten správný čas prodiskutovat konečné cíle vztahu. A už vůbec nezačínejte erotikou, od toho jeerotická linka. Přesně na té si můžete vyzkoušet levný sex po telefonu s ženami, které o něj stojí. Začínat takto vážné seznámení rozhodně dobrý nápad nebude.

Ukažte svou osobnost

Nechceme říkat „buď sám sebou!“ protože to je taková obecná rada, ale… buďte sami sebou. Vážně.

Sdílením toho, kdo doopravdy jste, včetně svého životního stylu, hudebního vkusu a smyslu pro humor, s větší pravděpodobností přitáhnete ženy, kteří vás mají rádi pro VÁS a ne nějakou idealizovanou představu, za kterou se vydáváte.

Buďte kreativní a zábavní

Tohle je ošemetná záležitost. Chcete ukázat, že umíte být zábavní a vtipní, ale nechcete být přehnaně sarkastický nebo nad věcí. Humor je skvělý, ale nechcete, aby vás brali jako vtip. Zde použijte svůj nejlepší úsudek nebo se zeptejte přítele na jeho názor, pokud nevíte, co je dobré a co už by mohlo být za hranou.

Upřímně se představte

Tím, že ve svém profilu uvedete své koníčky, ať už na fotografii nebo v textu, zvýšíte své šance na shodu s ženami, které mají podobné zájmy jako vy. Máte rádi túry? Sdílejte fotku, na které jste na vrcholu hory, na kterou jste nedávno vylezli. Baví vás vyrábět nebo pít luxusní koktejly?

Zveřejněte ve svém biu obrázek svého nejnovějšího výtvoru nebo zmiňte, že se chcete podívat na místní pivovar.

Ukažte profil přátelům

Tipy, jak si vylepšit profil v seznamovací aplikaci jsou skvělé, ale nejsou přesně přizpůsobené vám. Spolehněte se na své přátele, zejména na ty opačného pohlaví, které máte rádi, aby vám pomohli.

Požádejte důvěryhodnou osobu, aby zkontrolovala váš profil a nabídla vám tipy, jak jej zlepšit. Poraďte se s nimi o jejich názoru na to, jak vše vypadá a zda vás přesně reprezentuje. Budou vám schopni poskytnout skutečnou radu, protože vás dobře znají. K tomu jsou přátelé!

- Komerční sdělení -pr clanky

Nejnovější články