10.8 C
Brno
Sobota, 3 června, 2023
DomůSportHledáte kvalitní jízdní kolo? Vsaďte na kola CUBE

Hledáte kvalitní jízdní kolo? Vsaďte na kola CUBE

Milovníci cyklistiky už zpravidla během března a dubna vyndají po zimě jízdní kolo a stihnou jej projet. Často se pak rozhodnou, že je načase koupit kolo nové. Ať už hledáte náhradu za své milované letité kolo, nebo hledáte vhodný model pro svou milou či třeba tátu, spokojeni budete, když se zaměříte na kola CUBE.

Kola CUBE s mnohaletou tradicí

Pokud máte rádi firmy s mnohaletou tradicí a představují pro vás, dá se říct, jistotu kvality ve svém oboru, pak se vám bude společnost CUBE jistě líbit. Jde o německou značku kol, která byla založena již v roce 1993 ve Waldershofu. Zákazníkům nabízí jízdní kola, elektrokola a cyklo doplňky, a to do více než 60 – ti zemí světa.

Horská kola CUBE jsou oblíbena u profesionálních sportovců i běžných cyklistů, kteří jezdí pravidelně nebo občas. U nás je můžete koupit v e-shopu Bikeservis.eu, který vám přináší mnohá kola této značky za velmi zajímavé ceny.

K nejprodávanějším modelům patří aktuálně model Cube Reaction Hybrid Performance 625 BLACK’N’GREY 2023. Je opatřen výbavou Shimano, Bosch, šlapat budete do pedálů ACID PP MTB. Velikost kola můžete vybrat z několika variant.

Elektrokola CUBE vám zajistí vítr v zádech

Pro mnohé z nás je dobré moci si nechat pomoct při šlapání na kole do kopce či obtížnějšího terénů. Nejen senioři, ale i mladší cyklisté si stále raději pořizují elektrokola. Také elektrokola CUBE by vás proto mohla nalákat svou kvalitou. Navíc cena je adekvátní ke všem vlastnostem, které se vám budou jistě líbit.

Aby se vám lépe vybíralo, jsou elektrokola rozdělena do tří kategorií, a to horská elektrokola, city & tour elektrokola a dětská elektrokola. Při výběru se zaměřte nejen na cenu, ale i na výdrž baterie, délku nabíjení, délku dojezdu.

S výběrem správného typu jízdního kola vám na bikerservis.eu rádi pomohou. Stačí se zeptat. Uvidíte, že budete spokojeni.

- Komerční sdělení -pr clanky

Nejnovější články